Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia naszych artystów
Idealna propozycja na kameralny event!
Pobierz obrazki
 
Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia naszych artystów
 
Thomas Grotto jest włoskim piosenkarzem urodzonym w Bolzano, mieszkającym od 2004 roku w Polsce. Muzyka fascynowała go od najmłodszych lat. Kocha śpiewać, tańczyć i grać na perkusji. Włoskie przeboje w wykonaniu Thomasa to prawdziwa uczta dla ucha i ogromna ilość pozytywnej energii, która udziela się wszystkim uczestnikom koncertów. Jego umiejętności wokalne doceniła Elżbieta Zapendowska, która po warsztatach wokalnych stwierdziła, że Thomas to najlepszy męski głos w Polsce.
 
Pobierz obrazki
 
Pobierz obrazki
Thomas jest laureatem wielu nagród. Ma za sobą także występy w Sali Kongresowej w Warszawie oraz w programach "Szansa na Sukces" i "X-Factor". Każdy jego koncert jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Thomas jest żywiołowy, bezpośredni i serdeczny co powoduje, że wszędzie jest bardzo ciepło przyjmowany. Szybko nawiązuje kontakt z publicznością w każdym wieku, która od początku koncertu rozmawia, śpiewa i tańczy razem z nim.
 
Posłuchaj i zobacz film promocyjny
Thomasa Grotto:

Pobierz obrazki
 
Proponowane opcje koncertów:

THOMAS GROTTO Z ZESPOŁEM - WERSJA 100% LIVE - zespół 5-osobowy - koncertuje na komercyjnych imprezach firmowych, imprezach plenerowych, dniach miasta. Każde zlecenie jest dla nich wyzwaniem artystycznym. Uświetniają zarówno małe spotkania grupowe, jak też duże imprezy masowe.
THOMAS GROTTO - WERSJA SOLO Z PÓŁPLAYBACKIEM- „wersja ekonomiczna” doskonała na mniejsze imprezy okolicznościowe, spotkania rodzinne i firmowe :)
THOMAS GROTTO & PIANINO - WERSJA AKUSTYCZNA - „wersja spokojna” dla romantycznych, idealna do restauracji, np. podczas kolacji walentynkowych, wieczorków dla zakochanych, spotkań z przyjaciółmi i rodzin :)
 
Kontakt w sprawie koncertów:
 
Numer kontaktowy:

+48 666 127 777
Adres e-mail:

info@thomasgrotto.eu
 
Kontakt
 
Zadzwoń do nas:
+48 604 349 905
+48 728 801 721

Napisz do nas:
biuro@agencjaluxart.com

Odwiedź nas:
Biuro Handlowe:
32-500 Chrzanów
ul. Trzebińska 40,
2 piętro, lok. 3

 
 
    
 
Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeżeli nie, możesz się wypisać.